Projeler

Projeler

Perşembe Bilgi Evi Projesi
Belediyemiz ile Perşembe Eğitim Kültür ve Sanat Derneği tarafından ortaklaşa hazırlanarak İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığına sunulan Bilgi Evi Projesi onaylandı.

Kategori: Sosyal Sorumluluk Projeleri
Sokak İyileştirme Projesi
İlçemizin merkezinde aktif olarak kullanılan ana arterlerin daha sağlıklı, kullanılabilir çehreye kavuşması için “Sokak İyileştirme Projesi” hazırlanmıştır.

Kategori: Vizyon Şehir Projeleri
Doğu Karadeniz Kalınma Ajansı Projeleri
Belediyemiz tarafından Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı'na "CİTTASLOW PERŞEMBE'NİN TURİZM VE MEDYA ARAÇLARININ GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ" sunulmuştur. Proje DOKA tarafından uygun görülmüş ve kabul edilmiştir. Proje şuanda uygulama aşamasındadır. Proje kapsamında şuan hazırlanmakta olan Android ve İOS yazılımlar sayesinde ilçemize gelen turistler, yerli ve yabancı ziyaretçiler ilçemizle ilgili turizm alanlarına, bütün bilgilere Google Play platformundan "Perşembe Cebinizde" programını indirerek ulaşabileceklerdir.

Kategori: Bilgi ve Erişim Projeleri
Kent Meydanı Projesi
Perşembe’de yaşayan vatandaşların hayallerini gerçeğe dönüştürecek olan Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar Kent Meydanı Projesi ile şehrin önemli bir ihtiyacını daha çözüme kavuşturuyor...

Kategori: Vizyon Şehir Projeleri
Küçük Sanayi Sitesi Projesi
Perşembeye yapılması planlanan, Küçük Sanayi Sitesi İmar Planı çizilerek proje aşamasından çıkartılmış ve uygulamaya konulmuştur. Şehir merkezindeki oto tamircileri, ahşap, demir ve aliminyum doğrama atolyeleri, oto elektrik ve döşemecileri vb. çevreye gürültü yayarak rahatsız eden tüm işyerleri burada toplanacaktır.

Kategori: Vizyon Şehir Projeleri
Kapalı Otopark Projesi
70 Araç kapasiteli iki katlı, üst katı çoçuk parkı ve dinlenme alanı olarak planlanan kapalı otopark projesi.

Kategori: Vizyon Şehir Projeleri
Yeni İhsaniye Camii Güzelleştirme Projesi
Yeni İhsaniye Camii tadilan çalışmaları en kısa sürede tamamlanarak, tuvaletler ve abdesthaneler yenilenerek halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Kategori: Kültür ve Turizm Projeleri
Cittaslow Perşembenin Yöresel Organik Gıda Pazarı
Cittaslow Perşembenin Yöresel Organik Gıda Pazarı ihtiyacını karşılamak için, sadece organik yerli ürünlerin satılabileceği bir pazar alanı kurulması planlanmaktadır.

Kategori: Kültür ve Turizm Projeleri
Kurumsal Mail Su Borcu ÖdemeKonaklama AlanlarıOrdu BB.Nöbetci EczanelerCittaslow PERŞEMBEKent Rehberiİstek ve ŞikayetHizmet RehberiMeclis Gündem ve KararlarıPerşembe Sanal Tur Belediye Ne Yapıyor ?