Toki Başvuruları Tamamlandı...

Perşembe belediyesi ile Toplu  Konut İdaresi Başkanlığı’nın ortaklaşa  yürüttüğü çalışmalar kapsamında Perşembe İlçemizin konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik yürütülen projede başvuruları tamamlanıp listeler Beyaz Masa da askıya çıktı.

1500 DAİRE YAPILACAK…

Çerli mahallesi, Düz Mahalle ve Kacalı mahallemize yapılacak olan toki konutları 2+1 ( 85metrekare ), 3+1 ( 110 metrekare ) şeklinde toplam 1500 daire yapılacak.

1500 aileyi ev sahibi yapmaktan  mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Kemal BAHTİYAR  “Perşembede kimse evsiz kalmayacak, herkesin bir evi olana kadar  konut projelerimiz devam edecek” dedi.

3BİN BAŞVURU YAPILDI…

Üç mahallemize yapılacak toplam 1500 dairelik Toki konutlarına 3 bine yakın perşembeli vatandaşlarımız başvuruda bulundu. Beyaz Masada askıda bulunan listelerin eksiklikleri tamamlandıktan sonra yıl sonuna kadar noter huzurunda kura çekilişine geçilecek. Toki konutları Perşembe’mize ve Perşembe halkımıza hayırlı olsun.


Kurumsal Mail Su Borcu ÖdemeKonaklama AlanlarıOrdu BB.Cittaslow PERŞEMBEKent Rehberiİstek ve ŞikayetHizmet RehberiPerşembe Sanal Tur