Perşembe'de Mayıs 7'si Coşkuyla Kutlandı...

Perşembe Belediyesi Tarafından Geleneksel Mayıs Yedisi Şenlikleri Düzenlendi...

Bahar bayramı da denilen Mayıs Yedisi Şenlikleri Perşembe de çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Her sene geleneksel olarak kutlanan Mayıs Yedisi bu senede Perşembe de kutlandı. Davullar çalındı. İnsanlar oyunlar oynadı, denize girdi dalgadan atladı. Perşembe belediyesi tarafından getirilen büyük gezi teknesi ile gün boyu geziler yapıldı. Belediye tarafından dağıtılan keşkek vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Mehteran gösterisi ile başlayan şenlik, konserlerle devam etti. Konserlere Perşembeli vatandaşların ilgisi gözden kaçmadı.

Perşembe Belediye Başkan Yadımcısı Halil Ergin Mayıs Yedisini Şöyle değerlendirdi; “3 senedir çeşitli nedenlerden dolayı yapamadığımız Geleneksel Mayıs Yedisi Şenliklerimizi bu sene yapmak da bize kısmet oldu. Şenliklerimiz gayet güzel, kazasız belasız geçti. Havalarda öğleden sonra  açınca vatandaşlarımız yavaş yavaş gelmeye başladı. Sahilleri ve meydanları doldurdu. Tekne gezilerimiz güzel oldu. Keşkek ikramı yaptık güzel oldu. Konserlerimiz coşku ve memnuniyetle karşılandı. Kısaca, insanlarımızın gönlünde bir yer edebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Kurumsal Mail Su Borcu ÖdemeKonaklama AlanlarıOrdu BB.Cittaslow PERŞEMBEKent Rehberiİstek ve ŞikayetHizmet RehberiPerşembe Sanal Tur