Medreseönü Parkına Kavuştu...

Perşembe Belediyemiz mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor.

Perşembe Belediyemiz mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Perşembe Belediye Başkanımız tarafından Perşembe genelinde gerçekleştirilen çalışmalar ve bunların yanı sıra yeni parkların yapımı devam ediyor. Son olarak Perşembe’mizin vitrin mahallelerinden olan Medreseönü Mahallemize yapılan yeni park ile çocuklara yeni oyun alanı oluşturduk. Perşembe Belediye Başkanımız Kemal Bahtiyar tarafından verilen talimatlar sonucu yapılan incelemeler neticesinde mahallelerde, park yapımına müsait olabilecek alanlar tespit edilerek çalışmalar başlatıldı. Çalışmalar tamamlandığı zaman hem çocukların hem de yetişkinlerin spor ve sosyal yaşantısını hareketlendirmek için modern, ferah alanlar oluşturulmuş olacak. Bu kapsamda Medreseönü Mahallesi Liman alanında bulunan daha önceden keşfi yapılan yere, zemini de kauçuk zemin kaplanarak çocuklar için daha rahat bir ortam oluşturuldu. 
Perşembe Belediye Başkanımız tarafından İlçenin genelinde ihtiyaç önceliğine göre tespit edilen bölgelerde yürütülen park yapım çalışmalarında, öncelik olarak çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri oyun alanları, yetişkinlerin kullanabileceği fitness alanlar, bank ve kamelyalar yapımı çalışmaları devam ediyor. 


Kurumsal Mail Su Borcu ÖdemeKonaklama AlanlarıOrdu BB.Cittaslow PERŞEMBEKent Rehberiİstek ve ŞikayetHizmet RehberiPerşembe Sanal Tur