Limanımız Cazibe Merkezi Haline Gelecek…

Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar,  Medreseönü Limanı ve çevresini halka kazandırmak için Medreseönü limanında incelemelerde bulundu.
Liman da incelemelerde bulunan Başkan Bahtiyar, Medreseönü Limanını cazibe merkezi haline getireceğiz dedi ve sözlerine şöyle devam etti. 
 “Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Medreseönü Limanını ve çevresini halka açacağız. Limanı  içinde ilk olarak cocuk parkı, dinlenme yerleri ve kamelyaların bir bölümünü yaparak ilk adımı atmış olduk. Şimdi çevre düzenleme çalışmaları başlatacağız. Hem Medreseönü halkımız hem çocuklarımız hem de dışarıdan gelen misafirlerimiz için vakitlerini geçirebilecekleri spor, eğlence ve sosyal yaşantılarını hareketlendirmek için,  güzel, ferah, modern, yaşam alanları oluşturmayı planlıyoruz” dedi. 
Medreseönü limanı içinde birde kır düğünü yapılabilecek alan oluşturmayı planladıklarını da sözlerine ekleyen Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, Perşembe’yi daha yaşanılabilir bir şehir  haline getirmek için bütün çabasını ortaya koyacağını belirtti. Vatandaşlarından  zorluk çıkarmamalarını, yardım etmelerini istediğini sözlerine ekledi.
 Ayrıca, Medreseönünde Atıl olarak duran Eski mezbane ve Belediye garaj alanında da incelemeler yapan Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar " Bu yapıları en kısa zamanda iyi bir şekilde değerlendirip tekrar Medreseönü'ne kavuşturacağız" dedi.


Kurumsal Mail Su Borcu ÖdemeKonaklama AlanlarıOrdu BB.Cittaslow PERŞEMBEKent Rehberiİstek ve ŞikayetHizmet RehberiPerşembe Sanal Tur