Belediyemiz Bahar Temizliği Seferberliğine Başladı...

Perşembe Belediyesi temizlik ekipleri ilkbaharın gelmesiyle birlikte temizlik çalışmalarını hızlandırdı. Belediye temizlik müdürlüğü kadrosuna yeni eklenen personellerle, daha temiz bir Perşembe için gece gündüz çalışıyor.

İlkbaharın gelmesiyle birlikte ekipler Perşembe de adeta temizlik seferberliği başlatmış durumda. Ekipler başta ana arter yollar olmak üzere, pek çok cadde, sokak ve kaldırımı süpürüp yıkıyor.
 
Başkan Bahtiyar : “Şehrin temizliği hepimiz için önemli”

Göreve geldikten sonra Perşembe’de büyük hizmetlere imza atan Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, Kentsel dönüşüm projeleri, sosyal projeler kadar şehrin temizliğinin de önemli olduğunu belirterek şu şekilde konuştu: “ Belediyemiz kentsel dönüşüm projeleri, sosyal projeler başta olmak üzere birçok projeyi yürütüyor. Şehrimizin fiziki mekânı ve temizliği de en az bu projeler kadar önemlidir. Temizlik ekiplerimizin yaptığı çalışmaların şehrimizin görünümü ve halk sağlığının korunması açısından oldukça önemli buluyorum. Ekiplerimiz yalnızca sokakları süpürmekle kalmıyor ilkbaharın gelmesiyle birlikte kaldırımları bile yıkıyor. Belediye olarak bir yandan projelerimizi sürdürürken bir yandan da şehrimizi temiz tutmaya özen gösteriyoruz” dedi.   Kurumsal Mail Su Borcu ÖdemeKonaklama AlanlarıOrdu BB.Cittaslow PERŞEMBEKent Rehberiİstek ve ŞikayetHizmet RehberiPerşembe Sanal Tur