250 METRE BETON YOL YAPILDI

Selimiye Mahallesi Beton Yoluna Kavuştu...

Perşembe'nin bir çok noktasında olduğu gibi Selimiye Mahallesinde de beton yol kaplama çalışmaları devam ediyor. Bahar ayının gelmesi ile mahallelerde çalışmalara ağırlık veren Perşembe Belediyesi beton yol çalışmalarına da ağırlık verdi. Bu bağlamda Perşembe Belediyesi Selimiye Mahallesinde 250 Metre uzunluğunda beton yol çalışmasını gerçekleştirerek Selimiye Mahallesini de beton yoluna kavuşturdu. 
Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar konuyla ilgili şunları söyledi; Havaların ısınmasıyla çalışmalarımıza hız verdik. Elimizden geldiği imkanlar dahilinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir yandan Büyükşehir Belediyemiz bölgemizde sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarına devam etmektedir. Ordu Valiliğimizde artık mahallelerimizde beton yol gibi çalışmaları yürütmektedir. Bizde elimizden geldiği kadar peyder pey mahallelerimizde ara yollarımızı betonlamaya devam edeceğiz dedi.


Kurumsal Mail Su Borcu ÖdemeKonaklama AlanlarıOrdu BB.Cittaslow PERŞEMBEKent Rehberiİstek ve ŞikayetHizmet RehberiPerşembe Sanal Tur