PERŞEMBEDE MAYIS YEDİSİ COŞKUSU

Perşembemde her yıl halk arasında mahalli bayram olarak kutlanan ‘Mayıs Yedisi’ Şenlikleri yapılan etkinliklerle kutladık.
Yüzlerce yıllıkgeçmişe sahip olan ‘Mayıs Yedisi’ bu yıl Perşembemde yapılan çeşitli etkinliklerle ve Festival havasında geçen etkinlikleri 54 mahallemizden gelen hemşehrilerimiz ve çevre il ve ilçelerden gelenler ile uzun süredir şahit olmadığımız müthiş bir katılım ile gerçekleştirdik tarifsiz bir heyecan yaşadık.

Tüm Gün Boyunca Misafirlerimizi Teknemiz ile Ücretsiz bir şekilde taşıdık. Geleneğimizi yaşatmak için göreve geldiğimizde söz verdiğimiz gibi bugünde atalarımızın bizlere kadar ulaştırmayı başardığı yüz yıllık geleneği ilk günki gibi yaşatıyor yaşatmayada devam edeceğiz.

Bugün Perşembemizde bu güzel etkinlikte bizlerden hiç bir zaman desteğini esirgemeyen Perşembeli İş İnsanı Başaran Gemii Sanayi İşletme Muammer Kaya Tekne Sahibi Dostuma, çocukları Gürcan Kaya, Özcan Kaya’ya emeklerinden özverilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Tüm gün boyunca 26 sefer yaparak sabahın ilk saatlerinden itibaren ara vermeden bizlere yardımcı olan tüm mürattabata ayrı teşekkür ediyorum.
Tüm gün boyunca Gemideki Güvenliği İndirme Bindirme Güvenliğini sağlayan Zabıta ekibime ve personellerime dış güvenliği sağlayan Perşembe Emniyetimize görsel görüntü olmasına destek olan Osman Reis teknesine Ünal Karadeniz teknesine Altaş Su Ürünleri ve diğer tekne sahiplerine Davul-Klarnet ekibimize emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Göreve geldiğimiz ilk günki heyecanımız ile durmadan yorulmadan gece gündüz demeden tüm ekibimiz ile sevdamız #PERŞEMBE diyerek çalışmaya devam ediyoruz durmadan yorulmadan çünki önceliğimizin adı PERŞEMBE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir