1 Nisan 2019 seçim döneminden önce söz verdiğimiz gibi tüm sözlerimizin, projelerimizin arkasında durmaya devam ediyor ve gerçekleştiriyoruz, gerçekleştirmeyede devam edeceğiz Çünkü; Tek sevdamız Perşembe, Tek gayemiz siz kıymetli Hemşehrilerim ; daha modern daha yaşanılabilir #Perşembe için çıktığımız hizmet kervanına ara vermeden aynı hızla devam ediyoruz daha önce ön başvurusunu yaptığımız kapalı halı sahamızın imza törenini Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile birlikte imzalayarak Şehri Güzel Perşembemize yeni bir hizmeti kazandırmanın heyacanı ve mutluluğu içerisindeyiz.
                       Geleceğimizin teminatı gençlerimizin mutluluğu huzuru her şeyden önce ve önde geldiğini bilenlerden ve bunu hiç bir zaman unutmayanlardanız.
Dün ile bugünü farklı ve fark ettirerek yaşamak yaşatmak için gece gündüz demeden çalışıyor ve çalışmayada devam edeceğiz.
KAPALI HALI SAHA HAYIRLI UĞURLU OLSUN.
                      Yapacak olduğumuz ve söz verdiğimiz gerçekleştireceğimiz projelerimizin tamamını gerçekleştireceğiz, tüm ekibimiz ile projeleri gerçekleştirmek için tüm gücümüz ile çalışıyoruz.
Bu projenin hayata geçmesini sağlayan Gençlik ve Spor Bakanım DR. Mehmet KASAPOĞLU, Kapalı Halı saha Projemizin gerçekleşmesinde büyük gayreti olan Ordu Milletvekilim Metin GÜNDOĞDU’ya , Şenel YEDİYILDIZ’a , Ergün TAŞCI ve teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Teşekkürler Spor Toto Teşkilat Başkanım Bünyamin BOZGEYİK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir