Birgün öncesinden birgün sonrası farklı ise güzel işler yapmak için gecemiz ile gündüzümüz bir olmuşsa tek amacımız, tek sevdamız daha modern bir Perşembe olması için bu sevdada bizleri yalnız bırakmayan tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Birlikte yaptığımız koordinasyonda sonuç ve çözüm odaklı çalışmalarımıza hızlı ve kalıcı çözüm ilkemiz ile durmadan yorulmadan çalışmalarımıza yön vermeye devam ediyor ve devamda edeceğiz.
       Perşembe ilçemizin yıllardır çözüm bekleyen DEREİÇİ MAH. merkezinden geçen yolun son aşamasını asfaltlama ve düzenleme çalışmasına devam ediyoruz.
Bu çalışmalarda desteklerinden ve sabırlarından dolayı tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum,daha konforlu daha kaliteli yola kavuşmaları İçin beklenen süreçten dolayı hemşehrimlerime göstermiş oldukları sabırlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.
        Köprü başlangıç giriş ve çıkış noktası olan yolun alcak kodta kalmasından dolayı kazalara sebebiyeti gidermek için giriş ve çıkışları farklı noktalardan vererek kazaları önlemek için yeni yaptığımız düzenleme ile inşallah bu noktada olan kazaları da önlemiş olacağız.
       Bu yapmış olduğumuz çalışma 54 mahallenin tamamına yapacak olduğumuz çalışmalarla güzel şehri Perşembemiz daha modern bir görünüm kazanacak tüm çalışmalarımıza aynı tempo ile 2021 Yılında dahada hız vererek hedeflediğimiz sonuca söz verdiğimiz üzere ulaşacağız.
        Kıymetli Hemşehrilerim; 54 Mahallemiz içerisinde tüm hemşehrilerimizi Perşembe Belediyemizin hizmeti ile buluşturmak için tüm ekibimiz ile çalışmalarımızı yönlendiriyoruz, bu süreçte dikkatimizden kaçanlar olmuş ise kısa süre içerisinde telafi edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın 5 yıllık görev süremiz içerisinde sizlere vermiş olduğumuz tüm sözlerimizi yerine getireceğiz.
21 ayda sizler ile yakalamış olduğumuz ivme herkesin görebileceği boyuttadır.
         “54 mahallenin sorunu benim sorunum” ilkesi ile çalışmalarımız devam etmekte ve tam hızla devam edecektir.
          Bu çalışmalarımızda desteklerini her zaman yanımızda hissettiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir