Cittaslow Türkiye Koordinasyon Toplantısı Köyceğiz Çalıştayı

17 Cittaslow kentinin Belediye Başkanları ve Temsilcileri ile Cittaslow Teknik Kordinatörü Bülent Köstem ve Cittaslow Blim Kurulu üyeleri ile Cittaslow Türkiye Koordinatörü ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER ile italyadan katılan Cittaslow Genel Sekreteri Pier Giorgio Olivetti ‘nin sunumlarıyla geniş katılımlı bir toplantı yapıldı.

Cittaslow Türkiye Koordinasyon Toplantısı Köyceğiz Çalıştayı 17 Cittaslow kentinin Belediye Başkanları ve Temsilcileri ile Cittaslow Teknik Kordinatörü Bülent Köstem ve Cittaslow Blim Kurulu üyeleri ile Cittaslow Türkiye Koordinatörü ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER ile italyadan katılan Cittaslow Genel Sekreteri Pier Giorgio Olivetti ‘nin sunumlarıyla geniş katılımlı bir toplantı yapıldı.

Cittaslow (sakin şehir) Ulusal Genel Kurulu ve Çalıştayı Cittaslow Türkiye ağına katılmaya hak kazanan Muğla’ nın Köyceğiz ilçesinde gerçekleştirildi. Türkiye Kordinasyon komitesi 17 Cittaslow üye kentlerin Belediye Başkanları ve Temsilcilerinin katıldığı toplantıda sakin şehirlerin yasal durumu ve kentsel planlama çiftcipazarı, sanal market, turizm, yerel çiftci pazarı, fuarı ve birliğin bu konudaki görüşlerini beyan ettik. Faydalı ve yararlı geçen çalıştayın sonunda Belediye Başkanımız Mustafa Sayım TANDOĞAN Ege TV’ ye ilçemizin tanıtımı ve doğal güzellikleri ile ilgili açıklamalarda bulunarak çalıştayla ilgili olarak bilgilendirme programına katılmışlardır.

Ev sahibi Köyceğiz Belediye Başkanı ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir