Araç Filomuz Genişliyor

Hedeflerimize ulaşmak için 1 adet Hidromek 4*4 sıfır kazıcı yükleyici, 1 adet Hyundai marka damperli kamyonet Perşembe Belediyemiz bünyesine kazandırılmıştır.

SEVDAMIZ PERŞEMBE
Hayallerimiz sizlerin hayaliymiş gibi düşünerek çalışıyor, düşünerek planlıyoruz gece ile gündüz bizler için aynı her alanda planlamalarımıza yön veriyoruz bu çalışmalarımıza daha kolay yön vermek daha kolay hedefe ulaşmak için makina parkurumuza 1 adet Hidromek 4*4 sıfır kazıcı yükleyici, 1 adet Hyundai marka damperli kamyonet alarak Perşembe Belediyemiz bünyesine katarak işlerimizde daha hızlı
daha çabuk ve zamanında hizmet etmek için gerçekleştirdiğimiz bu yatırım ile makina ve ekipmanlarımızdaki eksikliğimizi bir nebzede olsa gidermiş oluyoruz.
Kazıcı yükleyici almamızda bizlere destek olan hemşehrimiz Perşembe sevdalısı işadamı dostum Baykar Tekstil işletme sahibi İsmail Bayram’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Rabbim işlerini hayırlı eylesin, keselerine bereketi ile versin, vermiş olduğu bu güzel destek bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir.
Kıymetli dostumun bu davranışı bizleri ve tüm Perşembe’lileri ne kadar düşündüğünü göstermiştir bizde kendisini aynı içtenlik aynı samimiyet ile kucaklıyoruz.

Damperli kamyonet de bizlere yardımcı olan Perşembe’nin evladı Eyüpsultan Belediye Başkanı

Deniz Köken

’ e çok teşekkür ediyorum. Daha öncede kendisinden silindir aldığımız Deniz Köken bizleri her zaman düşünerek her zaman desteklerini bizlerden esirgememektedir.

Rabbim işlerini kolay ve başarılı eylesin Allah razı olsun.
Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir